Laureaci Konkursu Literackiego o Nagrodę FanFila

20 kwietnia 2016 roku w Poznaniu odbyła się gala ogłoszenia wyników X jubileuszowej edycji Konkursu Literackiego o Nagrodę FanFila. Uroczystość miała miejsce w Salonie Mickiewicza (pod kopułą) na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej UAM - Collegium Maius. Konkurs adresowany był do uczniów wielkopolskich szkół średnich. Tegoroczna edycja konkursu rozgrywana była w czterech kategoriach – poezji, prozy, przekładu literackiego i prowadzeniu bloga tematycznego. Uczniowie naszego liceum, Maria Agnieszka Kozan z klasy IIIa i Jan Klósak z klasy IIIb zostali wyróżnieni w dziedzinie poezji. Niebawem ich wiersze będą opublikowane na stronie internetowej Instytutu Filologii Polskiej UAM w Poznaniu. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z pracami laureatów z zeszłego roku, w szczególności naszej uczennicy Marysi Kozan, która zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych konkursach!

| 21.04.2016 | M. Kozan |