Licytujemy dla Maksia

Maksymilian Marecki ma dopiero trzy lata i ogromnego guza w brzuszku. U chłopca zdiagnozowano neuroblastomę IV stopnia., rzadki, złośliwy nowotwór. Dziecko obecnie przechodzi chemioterapię. Ostatnim etapem leczenia ma być immunoterapia, której niestety nie refunduje NFZ. Potrzebne są ogromne pieniądze- 500 000 złotych. Profesor Alicja Chybicka, szefowa Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, twierdzi ,że terapia jest eksperymentalna, ale bardzo skuteczna. Zdolni, niezwykle kreatywni ,ale przede wszystkim o wielkim sercu uczniowie klasy Ie I LO w Ostrowie Wlkp. postanowili włączyć się w dzieło ratowania chłopca przekazując na ww. cel własnoręcznie zrobione poduszki, w ramach zajęć z podstaw przedsiębiorczości Pomysłodawczynią projektu jest Aleksandra Życińska uczennica klasy IIIE. Te małe arcydzieła można zakupić na faceboockowej aukcji- Aukcje dla Maksia.

Pieniądze można także wpłacać na konto Fundacji:

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu
PKO S.A. IV Oddział Poznań