liceum@1liceum.edu.pl
1lo.ostrowwielkopolski@gmail.com

Aktualności

Mamy 6 medali!

Piętnaście medali zdobyli lekkoatleci powiatu ostrowskiego podczas Mistrzostw Województwa Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce, z czego aż sześć – najwięcej ze wszystkich uczniów szkół naszego powiatu zdobyli nasi uczniowie, co zaowocowało IX miejscem I LO na 52 sklasyfikowane szkoły! Brawo!!!

Złote medale zdobyli – Julia Grzegorowska w skoku w dal, Michał Tuczyński i Robert Gaweł w swoich kategoriach wiekowych w biegu na 100 m. Srebro przypadło w udziale Miłoszowi Kukule w biegu na 110 m ppł. Na tym samym dystansie w kategorii juniorów brązowy medal zdobył Kamil Wasiela. Brąz wywalczyła również Gabrysia Plucińska w biegu na 800 m, i „wywalczyła” to nie jest czcze określenie, bo walczyła do pierwszej krwi…

Oprócz punktów zdobytych dzięki zajęciu medalowych miejsc, mnóstwo pozostałych punktów uzyskali inni nasi uczniowie plasując się na wysokich miejscach.