Zakończenie roku szkolnego

Dnia 22-ego czerwca w murach ILO odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Apel, prowadzony przez uczennicę klasy IIC, Laurę Bugarę, rozpoczął się od części artystycznej. Mieliśmy okazję posłuchać utworów przygotowanych przez uczniów w ramach koncertu piosenek Wojciecha Młynarskiego, który odbył się w naszej szkole 14.06.2018 roku. Występy naszych uzdolnionych artystów, Nikoli Bieleckiej i Mateusza Szymanka z klasy IA, Marii Sołtysiak z klasy IIA oraz Konrada Białego z klasy IIC, wprawiły wszystkich w wesoły, letni nastrój i pozwoliły poczuć nadchodzące wakacje.

Następnie dyrektor szkoły, dr Marek Lewicki, wygłosił przemówienie podsumowujące całoroczną pracę ogółu uczniów, a także poszczególnych klas. Przedstawił statystyki dotyczące naszej nauki i osiągnięć. Szczególnie wyróżnione zostały dwie uczennice klasy IIC: Joanna Stawik i Julita Wróbel, które w roku szkolnym 2017/2018 osiągnęły średnią ocen 6,0.

Po przemowie pana dyrektora, wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami, gdzie odebraliśmy świadectwa i pożegnaliśmy się z naszymi nauczycielami.

Rok szkolny został oficjalnie zakończony. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy niezapomnianych i bezpiecznych wakacji, abyśmy wszyscy mogli spotkać się we wrześniu, wypoczęci, gotowi na nowe wyzwania i zmotywowani do dalszej pracy. Oby przyszły rok szkolny obfitował w kolejne sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe.

Link do zdjęć.

| 22.06.2018 | T. Duczmal |