Czytajmy w języku angielskim...

Nasza szkoła wzięła udział w projekcie READ ON, który powstał z myślą o wsparciu polskiej szkoły w działaniach promujących czytelnictwo młodzieży. Ideą projektu jest zachęcanie do czytania w języku angielskim poprzez dobór lektur o odpowiedniej tematyce i na odpowiednim poziomie. Nasza szkoła otrzymała zestaw 72 książek, które mamy nadzieję spełnią wymagania naszych uczniów.

Projekt READ ON umożliwia pogodzenie różnorodnych potrzeb uczniów uczących się w jednej klasie. Zachęcamy uczniów do przeczytania w ciągu roku szkolnego jak największej liczby książek i dzielenia się swoimi wrażeniami i opiniami na ich temat.

Nauczyciele języka angielskiego planują przygotowanie konkursu związanego z przeczytanymi książkami.

Panu Dyrektorowi i Pani Grażynie Niemand dziękujemy za wsparcie. Nauczyciele języka angielskiego.

| 10.10.2018 | O. Olszanowska |