Uwolnij umysł. Uwierz w siebie. Bądź najlepszy!

6 lutego 2019 roku w naszym liceum odbyło się spotkanie z naszą absolwentką - Julią Dutkiewicz. Organizatorem była Pani Małgorzata Lucińska. Uczestniczyli w nim uczniowie klas pierwszych, a także chętne osoby z klas trzecich. Julka odwiedziła progi dawnej szkoły ze względu na wydaną przez siebie nie tak dawno książkę pt. „Droga wojownika”. Dwudziestolatka interesuje się bowiem nie tylko jak widać sportem (intensywnie trenuje skok wzwyż), ale ma także smykałkę do pisania. Jej literacki debiut nie jest jednak skierowany tylko do sportowców, a publiki, która chce w życiu walczyć o to, co dla nich ważne - realizować plany i marzenia. Uczniowie mieli możliwość zadania także pytań dziewczynie, dzięki czemu dowiedzieli się m.in. o tym, kto jest jej inspiracją, jakie ma plany na przyszłość, a także trochę o jej przeszłości i o tym jakich błędów nie popełniać przy wydawaniu książki. Na koniec spotkania osoby chętne mogły zakupić poradnik. Julia, dziękujemy za wizytę i życzymy kolejnych sukcesów, sportowych i w życiu osobistym!

Joanna Skoczylas IC

Link do zdjęć. Autor: Zuzanna Waloszczyk IIB