Co po mat-fiz

3 października w ramach cyklu spotkań „Co po mat-fiz?” mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole pana Piotra Głowinkowskiego, absolwenta I LO, a obecnie studenta czwartego roku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pan Piotr opowiedział nam o swojej uczelni, możliwościach jakie stwarza, a także przedstawił kierunki studiów dostępne w SGH. Poza tym, pan Piotr podzielił się z nami informacjami na temat swojej działalności w kołach naukowych i samorządzie studenckim, a także opowiedział o pobycie w Stanach Zjednoczonych w ramach stypendium uzyskanego w SGH. Przez pryzmat swoich doświadczeń pokazał, jak łączyć pracę zawodową ze studiami, jak praktycznie wykorzystywać wiedzę i umiejętności zdobyte na uczelni.

W wydarzeniu brały udział klasy drugie o profilach mat-fiz i mat-arch. Bardzo dziękujemy panu Piotrowi za poświęcony nam czas i inspirujące spotkanie.

| 07.10.2019 | D. Konofal |