I miejsce w biegach przełajowych

I Liceum Ogólnokształcące na pierwszym miejscu wśród szkół podczas Mistrzostw Wielkopolski w biegach przełajowych!!!

Długo czekałam na wyniki tych zawodów, ale warto było! Warto było żeby przeczytać na stronie https://www.lzs-wlkp.pl/, gdzie notabene znajdziecie wszystkie wyniki naszych bohaterów, że nasze Liceum podczas tych zawodów, a przypominam, że były to Mistrzostwa Wielkopolski, zwyciężyło w kategorii szkół ponadpodstawowych!

Na ten sukces złożyła się świetna postawa i doskonała frekwencja naszych lekkoatletów, a startowali tam:

Cyprian Adamcio VI m
Jakub Chmielarz I m
Cegła Kacper
Aleksandra Dobroś
Patrycja Dwornikowska VI m
Marcin Karolewski
Miłosz Kukuła
Anna Losy I m
Aleksander Nawrot
Agata Pietrzak
Helena Staszak
Kacper Stawicki
Zuzanna Sztok
Piotr Stojanowski
Patryk Tomoń
Kacper Zimniak II m
Zuzanna Zmyślona

Serdeczne gratulacje! Każdy Wasz start był na wagę tego zwycięstwa! Brawo!

Sandra Chmielarz brała udział w biegu w kategorii rocznika 2005, który był kwalifikowany jako Ranking Powiatów – a startowały w nim dzieci młodsze, i zajęła tam 12 miejsce. Gratulujemy!

| 18.10.2019 | K. Nadachowska |