„Wdowy” Sławomira Mrożka

„Wdowy” Sławomira Mrożka to charytatywny spektakl przygotowany i wystawiony przez grupę harcerzy w II LO. Cieszymy się, że występujący w nim nasi uczniowie - Wojtek Krolek i Monika Paliga przyczynili się do zebrania środków na leczenie Kuby, chłopca, u którego stwierdzono wrodzoną wadę mózgu - hipoplazję ciała modzelowatego. Jako szkoła jesteśmy wyczuleni na niesienie pomocy najbardziej potrzebującym, angażujemy się w akcje, które pomagają ratować ludzkie życie między innymi osobom chorym na białaczkę. Współpracujemy z fundacjami, charytatywnie wspieramy akcje społeczne pomagając chorym dzieciom i poszkodowanym przez los ludziom. Altruizm, to rzeczywiście cecha przypisana do naszych wychowanków i absolwentów.

M. Lucińska

| 10.03.2015 | R. Kałużna |