I LO w Ostrowie Wielkopolskim

im. ks. Jana Kompałły i Wojciecha Lipskiego

I Liceum Ogólnokształcące

Rok załołożenia 1845

ul. Gimnazjalna 9
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (62)736 62 91
liceum@1liceum.edu.pl
1lo.ostrowwielkopolski@gmail.com

Aktualności

Było blisko…

Czwarte miejsce zajęły nasze dziewczęta podczas rozgrywanych w ubiegły czwartek Mistrzostw Powiatu ostrowskiego w drużynowym tenisie stołowym. Stoczyły wiele wyrównanych pojedynków pnąc się sukcesywnie w górę drabiny medalowej.

Niestety w pojedynku o miejsce trzecie uległy nieznacznie zespołowi z ZSB-E i ostatecznie zajęły miejsce tuż za podium. Jest to – mimo ich rozczarowania, drugi najlepszy wynik – po Mistrzostwie Powiatu z roku 2015, w zawodach w tej dyscyplinie. Gratulujemy dziewczętom wielkiej woli walki. Potrenujemy i …w przyszłym roku „rozwalamy system”:-)

Nasi chłopcy w tych Mistrzostwach zajęli miejsce 7, walcząc o każdą piłkę, przegrywając często o włos./p>

W skład naszych ekip wchodzili: Zuzia Zmyślona, Kasia Świtała, Dominika Izydorska, Natalia Kokot (rez.), Jakub Duleba, Kacper Kasałka, Marcin Karolewski, Marek Bładyko (rez.)

Kochani! Piszę do wszystkich miłośników tenisa, a jest ich sporo – wiem ile pojedynków zostało stoczonych żeby wybrać najlepszą czwórkę do zawodów: stół jest jaki jest – staram się o lepszy, ale trenować można. Zachęcam! Wiosną indywidualne Mistrzostwa Powiatu, a na jesieni – następna drużynówka. Postaram się – gdy tylko nowy stół zawita w nasze szkolne progi, rozegrać jeszcze raz, już w ramach Mistrzostw Szkoły kolejne zawody w „normalnych” warunkach. Mistrzowie Szkoły otrzymają awans do wspomnianych wcześniej Mistrzostw Powiatu. Trenujcie!!!

   | 07.11.2019 | K. Nadachowska |