,,Rubikon, który wyznacza granice..."

,,Rubikon, który wyznacza granice miedzy człowiekiem, a naczelnymi”

W piątek 13 grudnia grupa reprezentantów naszej szkoły wzięła udział w III Konkursie Wiedzy Psychologicznej zorganizowanym przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. W psychologicznych zmaganiach uczestniczyło 500 uczniów z całego kraju. Celem ww. przedsięwzięcia było rozwijanie wiedzy i popularyzowanie psychologii jako dyscypliny naukowej. Po części oficjalnej i testowej młodzież miała okazję uczestniczyć w ciekawym wykładzie Prof. Bogusława Pawłowskiego, Kierownika Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego ,Przewodniczącego Europen Human Behaviour and Evolution, na temat adaptacji psychiki człowieka w perspektywie procesu ewolucji.

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Paweł Okrój z klasy Ib został laureatem III Konkursu Wiedzy Psychologicznej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

| 17.12.2019 | M. Lucińska |