Wernisaż Studium Kreatywności - Profil w I liceum

W czwartek 5 marca 2020 roku, w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. J. Kompałły i W. Lipskiego, miał miejsce wernisaż prac uczniów klas o profilu architektoniczno-matematycznym. Rysunki i szkice zaprezentowane na wystawie stanowią efekt ćwiczeń prowadzonych przez młodzież licealną w ramach Studium Kreatywności. Zajęcia prowadzą artyści – plastycy Maria Szeląg, Jagoda Kaszuba i Jakub Godziszewski. Nauczyciele, wychowawcy i uczniowie klas II i III E, wspólnie z zaproszonym rodzicami i przyjaciółmi, mogli podziwiać prace zdobiące ekspozycję. Miłym akcentem towarzyszącym uroczystemu otwarciu wystawy był udział najmłodszych adeptów sztuki, z pracowni Młodzieżowego Domu Kultury, pod opieką Katarzyny Bielawskiej. Do uczestnictwa w ekspozycji zachęcał plakat z rysunkiem Justyny Zwiernik.

Link do zdjęć .

| 08.03.2020 | J. Pietrzak |