Medale i nowe rekordy Szkoły!!!

Mistrzostwa Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce - Radom 2020. Medale i nowe rekordy Szkoły!!!

Po wspaniałych startach naszych juniorów i juniorów młodszych podczas ostatnich Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce U18 i U20 nie pozostało mi nic innego jak zaktualizować tabelę rekordów szkoły, gdyż padły tam doskonałe wyniki będące udziałem naszych uczniów!

Sztafeta U20 4x100 i 4x400 m biegnąca w tym samym składzie, z naszymi uczniami – Marcinem Karolewskim, Kubą Chmielarzem, naszym absolwentem Robertem Gawłem, a także ich klubowym kolegą Piotrem Stempniakiem zdobyła adekwatnie brąz i srebro!!! Natomiast panowie z kat.U18 Kacper Cegła i Cyprian Adamcio w sztafecie 4x100m z klubowymi kolegami J. Tuczyńskim i D. Grząką wywalczyli srebrny medal! To wspaniałe osiągnięcia! Gratulujemy i życzymy dalszego tak dynamicznego rozwoju! Szczegółowa relacja na: https://www.facebook.com/ksstalla/.

Zerknijcie na stronę KS Stal oraz w tabelę rekordów i zobaczcie pozostałe wyniki naszych wspaniałych zawodników! Jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich startujących w tych zawodach!

| 21.09.2020 | K. Nadachowska |