Kolejne sukcesy naszych uczniów podczas MP U16!

Nasi uczniowie - zawodnicy KS Stal la, uczestniczyli w ubiegły weekend w Mistrzostwach Polski U16 w lekkiej atletyce.

Oprócz poprawionych rekordów życiowych ich udziałem stały się także medale i to te z najcenniejszego kruszcu! Sztafeta dziewcząt 4x100m zdobyła nie tylko złoty medal, ale także poprawiła 46 - letni Rekord Polski w tej konkurencji, a to już robi ogromne wrażenie!

Gratulacje dla wszystkich dziewcząt, a szczególnie dla Dagmary Adamcio - naszej uczennicy, która była jedną z czwórki biegnących tam dziewcząt. Brązowy medal w skoku w dal przypadł Julii Podrucznej -serdeczne gratulacje. Dagmara - tym razem, musiała zadowolić się miejscem 4, aczkolwiek to i tak wspaniałe osiągnięcie. Oprócz wymienionych dziewcząt, do udanych mogą zaliczyć ten start Sandra Chmielarz, Lena Dąbrówka i Piotr Rak.

Gratulujemy serdecznie!!!

| 09.10.2020 | K. Nadachowska |