Turniej charytatywny

Dnia 5 grudnia w hali przy Szkole Podstawowej w Odolanowie rozegrany został charytatywny turniej piłki nożnej w celu zbiórki pieniędzy na Gabrysię Swore podopieczną Fundacji "Zdążyć z Pomocą" chorującą na bardzo skomplikowaną wadę nerek. Inicjatorami i organizatorami akcji byli uczniowie klasy IC naszego LO: Tomasz Burkietowicz, Filip Berkowski, Filip Mrowiński, Kacper Cempel, Szymon Sadowski, Jan Szydłowski przy pomocy i wsparciu trenera p. Dawida Borusiaka. Cały projekt zrealizowany został w ramach programu "Zwolnieni z Teorii". Wszystkie dochody zebrane podczas turnieju w kwocie 2412 zł zostały przeznaczone na leczenie małej Gabrysii. W turnieju udział wzięło 8 zespołów piłki nożnej z całej Wielkopolski, a wygrała drużyna Football Academy Ostrów. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim zaangażowanym osobom dziękujemy za okazane serce i ogrom włożonej pracy!

| 07.12.2020 | Filip Berkowski |