Pierwsze znów najlepsze!

W minioną w środę uczennica naszej szkoły Gabriela Szymczak z klasy IC zajęła I miejsce w finale Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej, który odbył się w IIILO. Do konkursu zakwalifikowały się aż 3 uczennice naszego LO. Gabriela Szymczak z klasy IC z piosenką "Ain't no sunshine" Evy Cassidy, Zuzanna Miądowicz z klasy IA z piosenką "In the arms of the angel" Sarah Mac Lachlan oraz Paula Pływaczyk z klasy IIC, która także zdobyła wyróżnienie w tym konkursie, z piosenką "Someone's over there" własnego autorstwa i kompozycji. Przypomnijmy, iż również w zeszłym roku szkolnym uczennica naszego ILO Marta Strzelińska z klasy IIA zwyciężyła pierwszą edycję tego samego konkursu!Wszystkim GRATULUJEMY!

| 25.03.2011 | A. Izydorska |