Drzwi otwarte na uczelniach

Serwis Dyktanda.pl zaprasza uczniów szkół średnich na próbną maturę z nagrodami! To świetna okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę kilka tygodni przed prawdziwym egzaminem i wychwycić ewentualne braki. 

Informacje o datach i godzinach próbnych matur, oraz link do zapisu zamieszczone są na poniższych stronach:

PRÓBNE MATURY Z JĘZYKA POLSKIEGO I Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

PRÓBNE MATURY Z MATEMATYKI

Osobna kategoria:

PRÓBNA MATURA Z CHEMII

Szczegółowy program: https://salon.perspektywy.pl/2022/program/

W piątek 22 kwietnia zapraszamy młodzież w godz. 9-16, w sobotę 23.04 spotykamy się od 10.00 do 16-tej. Maturzyści rejestrują się indywidualnie (to konieczne dla skorzystania z Salonu): https://salon.perspektywy.pl/2022/rejestracja/

Pobierz obrazki

Informacje o drzwiach otwartych:

https://uni.wroc.pl/drzwi-otwarte-2022

Już 7 kwietnia -
         Dzień Otwarty (nie tylko) dla Dziewczyn! (15
         edycja!!!) - Zapraszamy

W czasie Dnia Otwartego, który organizowany jest w ramach kampanii Dziewczyny na Politechniki / Dziewczyny do Ścisłych, prezentować się będą uczelnie techniczne i uniwersyteckie wydziały ścisłe. Dobra wiadomość jest taka, że tegoroczny Dzień Otwarty wraca (częściowo) do formy stacjonarnej: uczelnie otworzą swoje podwoje dla kandydatek i kandydatów, natomiast online będzie można śledzić transmisję (start o godz. 12.00) poświęconą jubileuszowi kampanii. Jak co roku opublikowany też zostanie raport „Kobiety na Politechnikach” przygotowany przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” wspólnie z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji.

Program Dnia Otwartego i więcej szczegółów:http://www.dziewczynynapolitechniki.pl.

Z wielką radością zapraszamy na Dzień Otwarty w  Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Dzień Otwarty odbędzie się 7.04.2022 roku poprzez platformę Microsoft Teams.

Przygotowaliśmy dla Państwa cykl zajęć, który rozpocznie się od godziny 09:00-  13:40.

Zainteresowanych prosimy o zapisanie się na poszczególne zajęcia w odpowiedzi na poniższą wiadomość. 

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 07.04.2022 roku.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Politechniki Krakowskiej. W czasie wydarzenia poznasz naszą uczelnię, jej ofertę edukacyjną i zasady rekrutacji oraz niezwykłe projekty, których autorami są nasi studenci i doktoranci.

Dzień Otwarty odbędzie się w tym roku wirtualnie – na Facebooku.

Politechnika Poznańska zaprasza na Drzwi Otwarte i Dzień dla Dziewczyn!

Specjalnie dla uczniów i uczennic szkół średnich Politechnika Poznańska otwiera swoje drzwi. Koniecznie zarezerwujcie swój czas 7 kwietnia br.

Po przerwie spowodowanej pandemią powraca lubiane wydarzenie informujące o możliwościach studiowania na Politechnice Poznańskiej. Tradycyjnie łączymy dwa eventy Drzwi Otwarte i Dzień dla Dziewczyn.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną, kulturalną i socjalną Uczelni otwartej i przyjaznej dla wszystkich!

Tegoroczne przedsięwzięcie obejmować będzie kilkadziesiąt wydarzeń. W Centrum Wykładowym znajdować się będą stoiska informacyjne wydziałów i jednostek, kół naukowych oraz organizacji studenckich.

Od godz. 10.00 do 13.00 zaplanowano prezentacje poszczególnych Wydziałów, a także pokazy w kilkunastu specjalistycznych laboratoriach. Wstęp do Centrum Wykładowego jest wolny, a na prezentacje w laboratoriach na terenie Kampusu obowiązują wcześniejsze zapisy (dla grup szkolnych). Link do rejestracji grup prześlemy w kolejnym mailu. 

W programie m.in.:

    Prezentacje wydziałów i  kierunków,
    Informacje o rekrutacji,
    Oferta organizacji studenckich,
    Zwiedzanie laboratoriów, 
    Możliwość porozmawiania ze studentami i pracownikami PP,
    Z Polibudą na sportowo.

Centrum Wykładowo-Konferencyjne PP,  ul. Piotrowo 2, Czwartek, 7 kwietnia 2022 r.  godz. 9.00 do 14.00

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza maturzystów, rodziców i nauczycieli na Dzień Otwarty, który będzie transmitowany w mediach społecznościowych. W specjalnie na tę okazję zorganizowanym uniwersyteckim studiu telewizyjnym zostaną przedstawione szczegóły dotyczące rekrutacji i kierunków studiów. W programie przewidziane są rozmowy z wykładowcami, studentami i czas na pytania od widzów. Nie zabraknie także zabaw z nagrodami. 

Relację na żywo będzie można oglądać 6 kwietnia o godzinie 11.30. 

 
Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/1gdrGpue9