INFORMATOR MATURZYSTY

W dniach 17-27 kwietnia br. wszystkie osoby zainteresowane ofertą Uniwersytetu SWPS mogą wziąć udział w webinariach poświęconych procedurze aplikowania na studia wyższe oraz obejrzeć prezentacje poszczególnych kierunków studiów. Każdy dzień poświęcony będzie innemu kierunkowi.  

Pełny program Drzwi Otwartych Online dostępny jest na stronie >>> https://swps.pl/my-uniwersytet/aktualnosci/spotkania-online

Zapraszamy na Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. 26 marca br. maturzyści poznają naszą Uczelnię, dowiedzą się wszystkiego o zasadach rekrutacji i życiu studenckim. Studenci i wykładowcy przedstawią kierunki studiów. Przekażemy też wszystkie informacje o stypendiach, akademikach i wyjazdach zagranicznych. Zapraszamy od godziny 10:00 do Budynku Głównego przy al. Niepodległości 10 w Poznaniu

Więcej informacji: https://tiny.pl/w216j

Zapraszamy serdecznie do udziału w warsztatach “Studia na Uniwersytecie Europejskim Viadrina – praktyczne wskazówki od polskich studentów”, które odbędą sięonline 21 marca o godz. 17.00. Celem warsztatów jest umożliwienie uczniom zainteresowanym studiami na Viadrinie nawiązania kontaktów z obecnymi studentami. Nasi studenci przedstawią w języku polskim swoje kierunki studiów oraz postarają się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące młodzież pytania. Współorganizatorem wydarzenia jest DAAD Polska.

Szczegółowe informacje dot. warsztatów oraz link do udziału w spotkaniu dostępne są na FB: https://www.facebook.com/events/591177472882954

Serdecznie zapraszamy Was na Dzień Otwarty na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Wrocławskiej, który odbędzie się 30 marca 2023r. To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą uczelnię, zapoznać się z ofertą edukacyjną i dowiedzieć się więcej o tym, jakie możliwości stoją przed Wami po ukończeniu studiów na naszym wydziale.

Szczegółowy plan oraz tematy naszych zajęć znajdują się w poniższym adresie:

https://wme.pwr.edu.pl/dzien-otwarty

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY!
Szanowni Państwo, 
chcielibyśmy zaprosić Państwa wraz z uczniami Państwa Szkoły na Dzień Otwarty Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. 
Spotkamy się już 17 marca o godz. 10:00 w Kampusie Vizja Park (ul. Okopowa 59, Warszawa). 
Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację swojego udziału.
ZGŁOŚ UDZIAŁ W DNIU OTWARTYM

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Chcesz wiedzieć jak wygląda sytuacja w powiecie, województwie lub całym kraju? Tutaj zobaczysz listę zawodów deficytowych, zrównoważonych oraz nadwyżkowych na wybranym obszarze.

>>>Link<<<

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Wiemy, jak trudny może być wybór uczelni oraz kierunku studiów. Dlatego też przygotowaliśmy pakiet rozwiązań, które pomogą Ci podjąć jedną z ważniejszych życiowych decyzji. Dzięki naszym narzędziom możesz sprawdzić:

✓ gdzie najlepiej studiować,
✓ ile zarabiają absolwenci danego kierunku,
✓ jak wielu kandydatów musisz pokonać, by dostać się na studia.

>>>Link<<<

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych dostarcza wiarygodnych informacji o sytuacji absolwentów polskich uczelni na rynku pracy.

>>>Link<<<

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Bardzo ciekawa strona która może Wam pomóc w podjęciu decyzji…co dalej.

>>>Link<<<

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Jaki kierunek studiów wybrać? Quiz maturzysty. Wypełnij prosty test, składający się z pięciu pytań i dowiedz się, jakie studia pasują do Ciebie najbardziej! Pamiętaj, że niektóre pytania są wielokrotnego wyboru: zaznacz wszystkie pasujące odpowiedzi. Powodzenia!

>>>Link<<<

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

ŁÓDZKI TEST PREDYSPOZYCJI ZAWODOWYCH

Jeśli masz wątpliwości kim zostać w przyszłości i co robić by osiągnąć spełnienie zawodowe, zapraszamy Cię do wypełnienia naszego testu!

Udziel szczerych odpowiedzi na zawarte w nim pytania i odkryj najodpowiedniejszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju zawodowego. Zwiększ swoją szansę na sukces 🙂 >>>Link<<<

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Drodzy Maturzyści!

Egzamin maturalny już za nieco ponad dwa miesiące. Czy jesteście gotowi?

Jesteśmy grupą studentów, która przygotowała dla Was przewodnik po Poznańskich Uczelniach Wyższych, Domach Studenckich oraz ciekawych miejscach. Pracujemy nad tym aby pomóc Wam w tym przełomowym momencie życia – przejście ze szkoły średniej na studia.

Więcej informacji: >>>Link<<<

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników oświaty i wszystkie osoby, którym edukacja jest bliska sercu na XXVII edycję Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 10-12 marca pod hasłem “Wielkopolski pociąg do edukacji” i dedykowana jest całej Wielkopolsce. 

Link do wydarzenia >>>tutaj<<<