Piętnaścioro uczniów naszego Liceum postanowiło w minioną niedzielę wesprzeć powiat ostrowski podczas Mistrzostw Wielkopolski Zrzeszenia LZS w jedenastu konkurencjach rekreacyjnych składających się na program Letniej Spartakiady LZS. Złoty medal w strzelaniu z wiatrówki zdobyła Amelia Wasielewska- po raz kolejny świetnie spisując się w tej konkurencji. Brązowy medal w rzutach do kosza zdobył Bartek Pawelec. Pozostali nasi uczniowie również dokładali wszelkich starań żeby zaprezentować się jak najlepiej, co wcale nie było takie proste zważywszy na bardzo silny wiatr i pojawiające się opady deszczu, bo trzeba zaznaczyć, że impreza ta odbywała się na świeżym powietrzu i przez to niektóre konkurencje były po prostu loterią. Dzięki ich startowi powiat ostrowski uplasował się na IV miejscu wśród 11 powiatów wielkopolski. Serdecznie im dziękuję za poświęcony czas, wysiłek i dobry humor, który pokrywał niedostatki pogody.

